Movies
Ratings
251
CarolRated ★ 4.5
The ProposalRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 2.5
Our TimesRated ★ 3.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Big PictureRated ★ 4.5
Insadong ScandalRated ★ 1.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 1.0
Rules of DatingRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.5