Movies
Ratings
108
TenetRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
CloverfieldRated ★ 2.5
Kingdom of HeavenRated ★ 4.5
Independence DayRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.0