Titles you rated
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Forbidden QuestRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 3.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 2.5
I, FrankensteinRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
Van HelsingRated ★ 3.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 3.0
SawRated ★ 3.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 5.0
The FivesRated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
No Tears for the DeadRated ★ 2.5