Movies
Ratings
472
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.0
Beyond UtopiaRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
After YangRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
TriangleRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
NightcrawlerRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5- HeroRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Our SunhiRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5