Titles you rated
Blade ManRated ★ 1.0- Kuk HeeRated ★ 4.5
Assorted GemsRated ★ 4.5- The LandRated ★ 4.5
PhoenixRated ★ 4.5
Spring DayRated ★ 4.5- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.0
IRIS 2Rated ★ 2.0
All About EveRated ★ 4.5
RomanceRated ★ 4.0
Shoot for the StarsRated ★ 5.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
BloodRated ★ 4.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0
Sweden LaundryRated ★ 4.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 4.0
- Precious FamilyRated ★ 4.0
MRated ★ 3.0