Titles you rated
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0