Series
Ratings
107
Lucky RomanceRated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 0.5
Modern FamilyRated ★ 1.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 0.5
School 2017Rated ★ 1.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 1.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 1.0
HeroesRated ★ 1.0
Attack on TitanRated ★ 1.0
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 2.0
Sword Art Online IIRated ★ 4.5
Still 17Rated ★ 1.0
GhostRated ★ 1.0
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 1.0
Modern FamilyRated ★ 1.0
Modern FamilyRated ★ 1.0
Attack on TitanRated ★ 1.0
School 2013Rated ★ 1.0