Series
Ratings
12
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 4.5
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 3.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 4.5