Titles you rated
The ChildeRated ★ 2.5
PhantomRated ★ 2.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.5
Another RoundRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
CarterRated ★ 1.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
KingmakerRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.5- Love and LeashesRated ★ 2.0
The Power of the DogRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Yakuza and The FamilyRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
The Fast and the FuriousRated ★ 3.0
Making Waves The Art of Cinematic SoundRated ★ 3.0
The Book of FishRated ★ 3.5