Titles you rated
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5- Super RookieRated ★ 3.0
Tomorrow with YouRated ★ 3.0
My Love Eun DongRated ★ 1.0
Innocent DefendantRated ★ 3.5
On the Way to the AirportRated ★ 2.5
Chief KimRated ★ 4.0
Late Night RestaurantRated ★ 1.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
Solomon's PerjuryRated ★ 3.0
Shopaholic LouisRated ★ 2.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.0
The Sound of Your HeartRated ★ 3.5