Series
Ratings
12
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 2.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0