Titles you rated
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 2.5
Sea FogRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0