Titles you rated
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
The Sheriff In TownRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 5.0
Last HolidayRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
The Rose MakerRated ★ 3.5
20th Century GirlRated ★ 4.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
BrooklynRated ★ 3.0
CarterRated ★ 1.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 4.0
Tall Girl 2Rated ★ 3.5
Black Hawk DownRated ★ 4.0