Titles you rated
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
The Most Beautiful GoodbyeRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Nonstop 1Rated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 5.0
Empress MyeongseongRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 3.5