Series
Ratings
94
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.5
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
Avengers Social ClubRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Lights and ShadowsRated ★ 3.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
Ms. Kim’s Million Dollar QuestRated ★ 3.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.5
LostRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0