Series
Ratings
162
Big Little LiesRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 3.5
How I Met Your MotherRated ★ 3.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 3.5
- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Her Lovely HeelsRated ★ 1.0
Fabulous BoysRated ★ 2.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0- Transporter: The SeriesRated ★ 2.5
Kim Je-dong's Talk To You Season 1Rated ★ 1.0- SkinsRated ★ 2.0
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 3.5- 원피스 2기Rated ★ 4.0
- 원피스 3기Rated ★ 4.0