Movies
Ratings
69
Kick-AssRated ★ 2.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
HancockRated ★ 2.5
Iron Man 2Rated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
The Mask of ZorroRated ★ 4.5
Painted FireRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 4.0
For the EmperorRated ★ 2.5
ElysiumRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 4.5
HookRated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
The Expendables 3Rated ★ 3.0
MotherRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0