Titles you rated
Money's WarfareRated ★ 4.0
MaskRated ★ 1.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 0.5
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
One More Happy EndingRated ★ 3.0
Go! Mrs. Go!Rated ★ 2.5
The 101st ProposalRated ★ 3.5
12 Signs of LoveRated ★ 1.5
Give Me FoodRated ★ 2.5- Land of WineRated ★ 4.5
Yellow HandkerchiefRated ★ 3.0
Love & LawRated ★ 3.0- Marrying A MillionaireRated ★ 3.0
Creating DestinyRated ★ 1.5
Heaven & EarthRated ★ 2.0
Pure in HeartRated ★ 2.5
In-soon Is PrettyRated ★ 3.0
Get Karl! Oh Soo JungRated ★ 1.5- Eun ShilRated ★ 1.5