Titles you rated
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.5
How to Steal a DogRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 2.5
Edward ScissorhandsRated ★ 2.0
The PiratesRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.5