Titles you rated
Dune: ProphecyRated ★ 3.5
Alien: EarthRated ★ 0.5
AdolescenceRated ★ 3.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Money, ExplainedRated ★ 3.5
ChambersRated ★ 3.0
The Secret Life of CatsRated ★ 3.5
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.5
HildaRated ★ 5.0- Should I Eat Meat?Rated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 2.5
The 100Rated ★ 3.0
The 100Rated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
Over the Garden WallRated ★ 3.0
Real Humans Season 1Rated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0