Titles you rated
The MermaidRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
#AliveRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.5
50/50Rated ★ 4.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.0
Mood IndigoRated ★ 3.5
Little Miss SunshineRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Revolutionary RoadRated ★ 4.5
The Life of David GaleRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.5
Murder MysteryRated ★ 4.0
Maggie's PlanRated ★ 5.0