Titles you rated
PinocchioRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 2.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 1.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
HealerRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5