Movies
Ratings
544
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 1.5
Moonrise KingdomRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 2.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 2.0