Titles you rated
 KingdomRated ★ 3.5 KingdomRated ★ 3.5
 Kingdom Season 1Rated ★ 3.0 Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
 AemaRated ★ 3.5 AemaRated ★ 3.5
 Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0 Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
 Cheese in the TrapRated ★ 3.0 Cheese in the TrapRated ★ 3.0
 Descendants of the SunRated ★ 5.0 Descendants of the SunRated ★ 5.0
 SignalRated ★ 5.0 SignalRated ★ 5.0
 Shoot for the StarsRated ★ 3.0 Shoot for the StarsRated ★ 3.0
 RomanceRated ★ 3.5 RomanceRated ★ 3.5
 Aoi Yu × Yottsu No Uso CamouflageRated ★ 4.0 Aoi Yu × Yottsu No Uso CamouflageRated ★ 4.0
 Bel AmiRated ★ 1.0 Bel AmiRated ★ 1.0
 My GirlRated ★ 3.5 My GirlRated ★ 3.5
 Stairway to HeavenRated ★ 3.0 Stairway to HeavenRated ★ 3.0
 Blue TowerRated ★ 3.0 Blue TowerRated ★ 3.0
 Older SisterRated ★ 4.5 Older SisterRated ★ 4.5
- IslandRated ★ 4.0
 The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 5.0 The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 5.0
- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 5.0
 Boys Over FlowersRated ★ 3.5 Boys Over FlowersRated ★ 3.5
 The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0 The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0