Titles you rated
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 1.5
Silicon ValleyRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 5.0
- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.5