Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 0.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0