Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
TripleRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 4.5
PastaRated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5