Series
Ratings
52
Secret GardenRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Heading to the GroundRated ★ 3.0
Stars Falling From the SkyRated ★ 3.5
Hello My TeacherRated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 4.0
Sweet 18Rated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 4.5
BigRated ★ 4.5
Prince HoursRated ★ 4.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 3.5