Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 0.5- GokusenRated ★ 0.5
JumongRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Bloody MondayRated ★ 1.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 3.0