Titles you rated
Hotel Transylvania 2Rated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
Se7enRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
Pokémon: Lucario and the Mystery of MewRated ★ 3.0
Pokémon: Jirachi Wish MakerRated ★ 3.0
Pokémon: Giratina and the Sky WarriorRated ★ 3.0
Pokémon the Movie: Destiny DeoxysRated ★ 3.0
Pokémon: The Rise of DarkraiRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Very Tasty! B-class Gourmet Survival!!Rated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 4.0
Sky HighRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Legend Called Buri Buri 3 Minutes ChargeRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Singing Buttocks BombRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 5.0