Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 3.5
Gintama 2: Rules Are Made To Be BrokenRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.0
The KingRated ★ 0.5
La La LandRated ★ 1.5
Your Name.Rated ★ 4.5
Crows Zero IIRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 3.5
Walk the LineRated ★ 4.0
Dirty GrandpaRated ★ 4.0
Key of LifeRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 0.5
Phantom DetectiveRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.5
Home Sweet HellRated ★ 3.5
Kingdom of HeavenRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 3.5