Titles you rated
WALL-ERated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
SilmidoRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.5