Movies
Ratings
23
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0