Titles you rated
Oshi no KoRated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 2.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
To the Abandoned Sacred BeastsRated ★ 2.0
Land of the LustrousRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0- Yona of the DawnRated ★ 2.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.0
Bungo Stray DogsRated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0