Titles you rated
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.0
The Suicide SquadRated ★ 2.5
EternalsRated ★ 1.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0- 웅남이Rated ★ 1.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5