Titles you rated
WandaVisionRated ★ 4.0
How I Met Your Father Season 1Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.5
Private LivesRated ★ 1.0
EliteRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 2.5
Crash Landing on YouRated ★ 2.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 2.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.0
DoctorsRated ★ 2.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
All About My MomRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.5