Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 3.5
Typhoon ClubRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.5
Citizen KaneRated ★ 4.5
ElioRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
Emilia PerezRated ★ 3.0
CompanionRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.5
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
A Complete UnknownRated ★ 3.5