Movies
Ratings
32
JumanjiRated ★ 3.0
Hoodwinked!Rated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 2.5
Summer Days With CooRated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 2.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0