Series
Ratings
28
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 4.5
Empress KiRated ★ 2.5
Emergency CoupleRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 2.5
City HunterRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0