Titles you rated
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 5.0
Dracula UntoldRated ★ 4.0
San AndreasRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 5.0
Justice LeagueRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 5.0