Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 5.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
OseamRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0