Series
Ratings
79- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 1.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 3.5
Tiger King: Murder, Mayhem and MadnessRated ★ 4.0
The WireRated ★ 4.0
The WireRated ★ 4.0
The WireRated ★ 3.5
The WireRated ★ 3.5
The SopranosRated ★ 5.0
The SopranosRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 3.5