Movies
Ratings
76
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
RedRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
Taxi 3Rated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0