Titles you rated
PoetryRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
VenomRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Atomic BlondeRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
Innocent WitnessRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 5.0
Believer: extended cutRated ★ 3.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 5.0
MidsommarRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5