Series
Ratings
146
The World of the MarriedRated ★ 4.0
The A ListRated ★ 3.5
Live Up To Your NameRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Bayside ShakedownRated ★ 4.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 3.5
DexterRated ★ 3.5- DexterRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 2.5
DexterRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0