Movies
Ratings
636
ParasiteRated ★ 4.5
AniaraRated ★ 3.0
The IrishmanRated ★ 4.0
Star Wars: The Last JediRated ★ 0.5
Ant-ManRated ★ 3.0
John WickRated ★ 2.5
I, TonyaRated ★ 3.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 2.0
MoanaRated ★ 3.0
Atomic BlondeRated ★ 1.5
BurningRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 3.5
Hail, Caesar!Rated ★ 2.5
The Death of StalinRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
The Shop Around the CornerRated ★ 4.0
A Place in the SunRated ★ 3.5