Series
Ratings
256
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 5.0
Tomorrow with YouRated ★ 5.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.5
Rude Miss Young Ae Season 14Rated ★ 5.0
My First TimeRated ★ 5.0
When I Was The PrettiestRated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 12Rated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 5.0
Over the RainbowRated ★ 5.0
My Horrible BossRated ★ 5.0
Idle MermaidRated ★ 5.0
Righteous LoveRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 5.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 5.0