Titles you rated
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- DoubtRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.5
Sword Art Online Alicization - War of UnderworldRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
Sword Art Online: AlicizationRated ★ 4.0