Series
Ratings
113
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Keep Sweet: Pray and ObeyRated ★ 4.0
The MorticianRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
 
Hot SpotRated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
 
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Captains of the WorldRated ★ 3.5
Turning Point: 9/11 and the War on TerrorRated ★ 4.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
The Interest of LoveRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Clusterf**k: Woodstock '99Rated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5