Titles you rated
Dragon Ball Super: Super HeroRated ★ 2.0
Weathering With YouRated ★ 2.5
OnwardRated ★ 2.0
PinocchioRated ★ 2.0
Ode to My FatherRated ★ 2.0
Hansan: Rising DragonRated ★ 2.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0
Jurassic World: DominionRated ★ 2.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 2.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.0
The BatmanRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.0
Black AdamRated ★ 2.5
LightyearRated ★ 2.0
The RoundupRated ★ 2.5
The Bad GuysRated ★ 2.0
Sonic the Hedgehog 2Rated ★ 2.5
Sonic the HedgehogRated ★ 2.5
MorbiusRated ★ 2.0